Aktualizace a správa Vašich webových stránek

Nezbytnou součástí každé www stránky je aktualizace. Díky ní se k Vám dostane mnohem více potencionálních zákazníků. Zároveň stávající zákazník či klient ví, že jste stále aktivní a prosperující.

K čemu aktualizace

Pokud chcete získat nové zákazníky a stávající si udržet, musí oni od Vás na oplátku získat co nejčerstvější a nejaktuálnější informace. Pouze tak získáte důvěru. Aktuální informace jsou základ.

Opravdová aktualizace, která funguje

Aktualizaci a správu webových stránek nechte na profesionálech. Naše společnost se ráda postará o Vaší webovou stránku. Vždy budete mít vše aktuální a Váš zákazník se veškeré aktuální informace dozví s minimální prodlevou. Jediné co je potřeba, je nás vyzkoušet.

Způsob aktualizace

Pro úspěšnou aktualizaci je pouze zapotřebí zaslat podklady a materiály, které mají být aktualizovány. Nic víc! O vše ostatní se postará naše specializované oddělení. Aktualizaci webových stránek lze provádět s dostatečným předstihem, časově si vše určíte vy.

Aktualizace Vašich webových stránek obnáší

  • Aktualizace stávajících informací
  • Doplnění o nové informace
  • Doplnění o nové produkty
  • Vytvoření nových sekcí na webu

Veškeré aktualizace provádíme dle Vašich požadavků. Po převzetí podkladů, vše zpracujme ve velmi krátké době (cca do 1-2 hodin). Poskytnuté podklady včetně obrázků a fotografií upravíme tak, aby zůstalo vše správně rozčleněno, a celkový vzhled Vaší webové stránky zůstal podle původní šablony.

Kolik Vás bude stát aktualizace a správa webových stránek?

  • Jednorázová aktualizace webových stránek - 300 Kč za hodinu práce
  • Dlouhodobá údržba a správa vašeho webu - cena dohodou

* Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH