O Společnosti

Společnost EUROHOSTING s.r.o. je zaměřena na poskytování komplexních IT služeb. Orientuje se zejména na internetový marketing - projekty standardních platforem až po nejobtížnější komplikovaná řešení (Windows Server platformy, Unix platformy, intranet nebo programová řešení atd.), na poskytování telekomunikačních služeb (Hosting, umístění a podpora serveru, VPN tunely, hlasové služby atd.), na vypracování, instalaci a obsluhu počítačových služeb.

INTELEXA s.r.o. se od samého počátku zabývá vývojem softwaru a poskytováním licencí pro definované projekty. Díky neustále se zvyšující poptávce po námi poskytovaných službách, v roce 2013 EUROHOSTING s.r.o. začala samostatně poskytovat IT/IS služby pod značkou EUROHOSTING.CZ

Nyní pracujeme s klienty nejrůznějších zaměření: s korporátními představiteli obchodních center, s velkými investičními společnostmi a také s organizacemi zaměřenými na elektronický obchod.

Umisťujeme technologická řešení našich zákazníků na specializované zařízení s velice vysokou spolehlivosti a rychlosti zpracovaní dat. Informační systémy v internetových řešeních pracují bez přerušení a s požadovanou rychlostí odezvy.

Přikládáme velkou váhu otázkám ochrany a zabezpečení informací a ochrana proti nepovolenému přístupu k informacím našich klientů je naší společností garantovaná.

Profesionalita je naším standardem.